Registration Role Keys (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Disable
ru: Отключить

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Registration Code
ru: Код для регистрации

en: Roles
ru: Роли

en: Textfield
ru: Текстовое поле

en: Other
ru: Другое

en: Key
ru: Ключ

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Select list
ru: Список выбора

en: Authenticated user
ru: Аутентифицированный пользователь

en: Selection type
ru: Способ выбора

en: Radio buttons
ru: Радиокнопки

en: Primary Key: {role}.rid for role.
ru: Первичный ключ: {role}.rid для роли.
