Registration Role Keys (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Roles
lt: Rolės

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Other
lt: Kiti

en: Key
lt: Raktas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Radio buttons
lt: Akutė
