RootCandy (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Administer
ar: أدر

en: Content
ar: المحتوى

en: Ash
ar: رماد

en: Aquamarine
ar: زبرجد

en: Belgian Chocolate
ar: شكولاتة بلجيكية

en: Bluemarine
ar: أزرق بحري

en: Citrus Blast
ar: انفجار ليموني

en: Cold Day
ar: يوم بارد

en: Greenbeam
ar: شعاع أخضر

en: Mediterrano
ar: بحر متوسط

en: Mercury
ar: زئبق

en: Nocturnal
ar: ليلي

en: Olivia
ar: زيتونة

en: Pink Plastic
ar: لدائن زهرية

en: Shiny Tomato
ar: طماطم لامعة

en: Teal Top
ar: أزرق مخضر

en: None
ar: لا شيء

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Left sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيسر

en: Right sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷيمن

en: Footer
ar: التذييل

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Navigation
ar: الإبحار

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Users
ar: المستخدمين

en: Create content
ar: أنشئ محتوى

en: Logout
ar: خروج

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Reports
ar: التقارير

en: Administration theme
ar: سمة الإدارة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
