Janrain Engage (formerly RPX) (6.x-2.1-beta1) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Only site administrators can create new user accounts.
hy: Միայն Կայքն ադմինիստրատորները կարող է ստեղծել նոր օգտվողների հաշիվներ:

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Registration successful. You are now logged in.
hy: Գրանցումը բարեհաջող ավարտված է և դուք արդեն մուտք եք գործել համակարգ։

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
hy: Դուք փորձում եք օգտագործել համակարգի մուտքի մեկ անգամյա հղումը, որն արդեն ժամկետն անց է: Խնդրում ենք դիմել նորի համար օգտագործելով ստորև բերված ձևը:

en: This login can be used only once.
hy: Այս մուտքանունը կարող է օգտագործվել միայն մեկ անգամ:

en: Edit field
hy: Խմբագրել դաշտը

en: Delete field
hy: Ջնջել դաշտը

en: The one-time login link you clicked is invalid.
hy: Ձեր սեղմած մեկ անգամյա մուտքի հղումը անվավեր է:
