Rubik (6.x-3.0-beta3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Register
ar: التسجيل

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Logout
ar: خروج

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
