Rubik (6.x-3.0-beta3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Register
it: Registrati

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: Login
it: Accedi

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Logout
it: Esci

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
