Rubik (6.x-3.0-beta4) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Login
tr: Giriş

en: Save
tr: Kaydet

en: Help
tr: Yardım

en: Add
tr: Ekle

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Logout
tr: Çıkış

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Formatting help
tr: Biçimlendirme yardımı
