Rubik (6.x-3.0-beta5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Register
id: Daftar

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Login
id: Masuk

en: Help
id: Bantuan

en: Logout
id: Keluar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Clean admin theme.
id: Tema admin yang bersih.
