Rubik (6.x-3.0-beta5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Register
ne: दर्ता

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर
