Rubik (6.x-3.0-beta5) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Login
nl: Inloggen

en: Header
nl: Kop

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Hello @username
nl: Hallo @username

en: Please confirm
nl: Bevestig alstublieft

en: More help topics
nl: Meer hulponderwerpen

en: Formatting help
nl: Hulp bij opmaak

en: Posted by !username
nl: Gepost door !username

en: Cube
nl: Kubus
