Rules (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (213 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Categories
nl: Categorieën

en: Overview
nl: Overzicht

en: all
nl: alle

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Variable
nl: Variabele

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Event
nl: Evenement

en: Titles
nl: Titels

en: A list of titles for the breadcrumb links, one on each line.
nl: Een lijst met titels voor de links uit het kruimelpad. Een aparte regel voor iedere titel.

en: Paths
nl: Paden

en: A list of Drupal paths for the breadcrumb links, one on each line.
nl: Een lijst van Drupal-paden voor de kruimelpad-links, één per regel.

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Data type
nl: Gegevenssoort

en: Sender
nl: Afzender

en: To
nl: Naar

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Term name
nl: Termnaam

en: Severity
nl: Ernst

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: OR
nl: OF

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Operation
nl: Bewerking

en: Rules
nl: Regels

en: Modified
nl: Aangepast

en: Machine readable name
nl: Systeemnaam

en: author
nl: auteur

en: unchanged content
nl: onveranderde inhoud

en: content author
nl: auteur van de inhoud

en: unchanged user
nl: onveranderde gebruiker

en: AND
nl: EN

en: Fixed
nl: Vast

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: Are you sure you want to delete %label?
nl: Weet u zeker dat u %label wilt verwijderen?

en: %label has been deleted.
nl: %label is verwijderd.

en: Empty
nl: Leeg

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: commented content
nl: becommentarieerde inhoud

en: commented content author
nl: Auteur van de commentaar

en: created content
nl: aangemaakte inhoud

en: content's author
nl: auteur van de inhoud

en: updated content
nl: geupdate inhoud

en: Content is going to be saved
nl: Inhoud zal worden opgeslagen.

en: Content is going to be viewed
nl: Inhoud zal bekeken worden

en: Note that if drupal's page cache is enabled, this event won't be generated for pages served from cache.
nl: Noteer dat indien drupal's pagina cache geactiveerd staat, dit event niet zal plaatsvinden voor pagina's geserveerd uit de cache.

en: viewed content
nl: bekeken inhoud

en: deleted content
nl: verwijderde inhoud

en: Content has type
nl: Inhoud heeft als type

en: Evaluates to TRUE, if the given content has one of the selected content types.
nl: Geeft TRUE terug, indien de opgegeven inhoud één van de selecteerde types bevat:

en: Set the content author
nl: Zet de auteur van de inhoud

en: Path has alias(es)
nl: Pad heeft alias(sen)

en: Existing system path
nl: Bestaand systeempad

en: Specify the existing path for which you want to check if an URL alias exists.
nl: Kies het bestaande pad waarvoor u wil controleren als er een URL alias bestaat.

en: Path alias
nl: Pad-alias

en: Specify the path alias which you want to check if it already exists.
nl: Geef de pad alias in waarvan u wil controleren of deze al bestaat.

en: Before checking, replace non ascii characters with
nl: Alvorens te controleren, vervang niet-ascii karakters door

en: Leave this textfield empty to disable the replacement of non ascii characters.
nl: Laat dit tekstveld leeg om het vervangen van niet-ascii karakter uit te schakelen.

en: Create or delete an URL alias
nl: Maak of verwijder een URL alias

en: Create or delete a content's URL alias
nl: Maak of verwijder een inhouds URL alias

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
nl: Specificeer het bestaande pad waar u een alias aan toe wilt kennen. Bijvoorbeeld: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given path alias.
nl: Laat dit leeg om URL aliassen te verwijderen die verwijzen naar de opgegeven pad alias.

en: Leave it empty to delete URL aliases pointing to the given system path.
nl: Laat het leeg om een URL alias die naar het opgegeven systeempad verwijst te verwijderen.

en: Replace non ascii characters with
nl: Vervang niet-ascii karakters door

en: You have to enter at least eiter an existing system path or a path alias.
nl: Voer tenminste een bestaand systeempad of een padalias in.

en: User is going to view a page
nl: Gebruiker gaat een pagina bekijken

en: Textual comparison
nl: Tekstuele vergelijking

en: Numeric comparison
nl: Numerieke vergelijking

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Equal to
nl: Gelijk aan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Send a mail to a user
nl: Verzend mail naar een gebruiker

en: Send a mail to an arbitrary mail address
nl: Verzend mail naar een willekeurig mailadres

en: Show a configurable message on the site
nl: Toon een configureerbaar bericht op de site.

en: Page redirect
nl: Pagina doorverwijzing

en: Log to watchdog
nl: Log naar de watchdog

en: WARNING: This may cause problems if there are too many users of these roles on your site, as your server may not be able to handle all the mail requests all at once.
nl: WAARSCHUWING: Dit kan problemen veroorzaken als er te veel gebruikers op uw site zijn met deze rollen, aangezien uw server mogelijks niet alle mailverwerking ineens kan behandelen.

en: Select the roles whose users should receive this email.
nl: Kies de rollen wiens gebruikers deze mail dienen te ontvangen.

en: The mail's subject.
nl: Onderwerp van de mail.

en: The mail's message body.
nl: De inhoud van de mail (body).

en: The message that should be displayed.
nl: Het bericht dat moet weergegeven worden.

en: Display as error message
nl: Geef weer als een foutbericht

en: Force redirecting to the given path, even if a destination parameter is given
nl: Forceer doorverwijzing naar het opgegeven pad, zelfs als de "destination" parameter ingegeven is.

en: The category to which this message belongs.
nl: De categorie tot dewelke dit bericht behoort.

en: Link (optional)
nl: Link (optioneel)

en: Replacement patterns for @name
nl: Vervangpatronen voor @name

en: registered user
nl: geregistreerde gebruiker

en: updated user
nl: geupdate gebruiker

en: User page has been viewed
nl: Gebruikerspagina werd bekeken

en: viewed user
nl: bekeken gebruiker

en: User has been deleted
nl: Gebruiker werd verwijderd

en: deleted user
nl: verwijderde gebruiker

en: User has logged in
nl: Gebruiker heeft ingelogd

en: logged in user
nl: ingelogde gebruiker

en: User has logged out
nl: Gebruiker logde uit

en: logged out user
nl: uitgelogde gebruiker

en: Compare two users
nl: Vergelijk twee gebruikers

en: User has role(s)
nl: Gebruiker heeft rol(len)

en: Whether the user has the selected role(s).
nl: Als de gebruiker de geselecteerde rol(len) heeft.

en: Match against any or all of the selected roles
nl: Vergelijk tegen eender welke van of alle geselecteerde rollen.

en: any
nl: elke

en: If matching against all selected roles the user must have <em>all</em> the roles checked in the list above.
nl: Wanneer er vergeleken wordt met alle geselecteerde rollen, moet de gebruiker over <em>alle</em> aangevinkte rollen uit bovenstaande lijst beschikken.

en: Add user role
nl: Voeg gebruikersrol toe

en: User whos roles should be changed
nl: Gebruiker wiens rollen moeten veranderd worden

en: Remove user role
nl: Verwijder gebruikersrol

en: Select role(s)
nl: Kies rol(len)

en: Execute custom PHP code
nl: Eigen PHP-code uitvoeren

en: or
nl: of

en: revert
nl: terugzetten

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: New content
nl: Nieuwe inhoud

en: comment
nl: reactie

en: date
nl: datum

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: PHP Code
nl: PHP-code

en: taxonomy term
nl: taxonomieterm

en: The name of this term.
nl: De naam van deze term.

en: Form
nl: Formulier

en: Filter by category
nl: Op categorie filteren

en: Vocabulary settings
nl: Woordenlijst-instellingen

en: Activate
nl: Activeer

en: - None selected -
nl: - Niets geselecteerd -

en: Identifier
nl: Identificatiemiddel

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: Content ID
nl: Inhoud ID

en: string
nl: tekenreeks

en: After saving a new comment
nl: Na het opslaan van een nieuwe reactie

en: After saving an updated comment
nl: Na het opslaan van een bijgewerkte reactie

en: After deleting a comment
nl: Na het verwijderen van een reactie

en: clone
nl: dupliceren

en: number
nl: getal

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Scheduling
nl: Planning

en: created comment
nl: reactie aangemaakt

en: updated comment
nl: reactie bijgewerkt

en: deleted comment
nl: reactie verwijderd

en: Content is displayed as teaser
nl: Inhoud wordt als teaser weergeven

en: Content is displayed as page
nl: Inhoud wordt als pagina weergeven

en: Set content title
nl: Inhoudstitel instellen

en: Add new content
nl: Inhoud toevoegen

en: Load content by id
nl: Haal inhoud op op basis van id

en: Loaded content
nl: Opgehaalde inhoud

en: Content type to be used
nl: Inhoudstype om te gebruiken

en: Content Revision ID
nl: Inhoudsrevisie-ID

en: create url aliases
nl: URL-aliassen aanmaken

en: administer url aliases
nl: URL-aliassen beheren

en: Loaded user
nl: Opgehaalde gebruiker

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: User account has been created
nl: Gebruikersaccount is aangemaakt

en: unlabelled
nl: ongelabeld

en: Rule Sets
nl: Regelset

en: Show rule configuration
nl: Regel-instelling weergeven

en: The name of the item.
nl: De naam van het item.

en: viewed comment
nl: reactie bekeken

en: After saving new content
nl: Na het opslaan van nieuwe inhoud

en: saved content
nl: inhoud opgeslagen

en: After deleting content
nl: Na het verwijderen van inhoud

en: Content is published
nl: Inhoud is gepubliceerd

en: Content is sticky
nl: Inhoud is vastgeplakt

en: Content is promoted to frontpage
nl: Inhoud is aangeraden op de voorpagina

en: Content author
nl: Auteur van inhoud

en: @node is published
nl: @node is gepubliceerd

en: @node is sticky
nl: @node is vastgeplakt

en: @node is promoted to frontpage
nl: @node is zichtbaar op de voorpagina

en: @node author
nl: @node auteur

en: Set @node's title
nl: Titel instellen van @node

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and do not add a trailing slash or the URL alias will not work.
nl: Specificeer een alternatief pad waarop deze data kan worden bereikt. Gebruik bijvoorbeeld 'over ons' als een pagina over de organisatie wordt geschreven. Gebruik een relatief pad en zet geen slash achter de alias, anders zal deze niet werken.

en: rules
nl: regels

en: Recipient roles
nl: Rollen van de ontvangers

en: created term
nl: term aangemaakt

en: unchanged term
nl: onveranderde term

en: Select a vocabulary
nl: Een woordenlijst selecteren

en: Block a user
nl: Een gebruiker blokkeren

en: Rule set
nl: Regelset

en: Rules Scheduler
nl: Rules-planner

en: form
nl: formulier

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
nl: Een beschrijving van de term. Om weer te geven op taxonomie/term pagina's en in RSS-feeds.

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen
