Salamander Skins (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Above
tr: Üstte
