Salesforce Suite (6.x-2.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Picture
ne: तस्विर

en: file
ne: फ़ाइल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
