Salesforce Suite (6.x-2.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Manage
ar: تسيير

en: Node type
ar: نوع العقدة

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Picture
ar: الصورة

en: file
ar: ملف

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Create
ar: أنشئ

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Conditions
ar: الشروط

en: configure
ar: ضبط

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: Minimum cache lifetime
ar: أدنى مدة للتخزين المؤقت

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Clone
ar: استنساخ

en: Operation
ar: عملية

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Revert
ar: استرجع

en: revert
ar: استرجاع

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ar: خطأ في رفع الملف. لم يمكن نقل الملف الذي تم رفعه.

en: Unlink
ar: فك ارتباط

en: clone
ar: استنساخ

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: export
ar: تصدير

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لأنه يتجاوز %maxsize، الحجم الأقصى المسموح به للملفات المرفوعة.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لأن عملية التحميل لم تكتمل.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ar: لا يمكن حفظ الملف %file. لسبب مجهول.
