Salesforce Suite (6.x-2.0-alpha8) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: <none>
lt: -joks-

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: file
lt: failas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: configure
lt: konfiguruoti

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Phone
lt: Telefonas

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Street
lt: Gatvė

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: revert
lt: sugrąžinti

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: clone
lt: klonuoti

en: User account
lt: Nario erdvė

en: None available
lt: Neįmanoma

en: export
lt: eksportuoti

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes jis viršijo %maxsize, maksimalų leidžiamą įkėliamo failo dydį.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes įkėlimas nebuvo baigtas.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: Author's user ID
lt: Autoriau nario ID

en: Read-only
lt: Tik skaitymui
