Salesforce Suite (6.x-2.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Node type
sk: Typ uzla

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Picture
sk: Obrázok

en: file
sk: súbor

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Conditions
sk: Podmienky

en: configure
sk: konfigurácia

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Phone
sk: Telefón

en: Minimum cache lifetime
sk: Minimálna životnosť vyrovnávacej pamäte

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Clone
sk: Klonovať

en: Operation
sk: Operácia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Street
sk: Ulica

en: Additional
sk: Dodatočné

en: City
sk: Mesto

en: Postal code
sk: PSČ

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Revert
sk: Vrátiť

en: No limit
sk: Bez limitu

en: revert
sk: vrátiť

en: Province
sk: Provincia

en: Automatic
sk: Automatický

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sk: Chyba pri nahrávaní. Nahrávaný súbor nie je možné presunúť.

en: Organization
sk: Firma

en: clone
sk: klonovať

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Importing
sk: Import

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
sk: Súbor %file nebol uložený, pretože je veľký. Maximálna dovolená veľkosť pre ukladané súbory je  %maxsize.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
sk: Súbor %file nemohol byť uložený, pretože nebol nahraný celý.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sk: Súbor %file nie je možné uložiť. Došlo k neznámej chybe.

en: Author's user ID
sk: Používateľské ID autora

en: No minimum
sk: Bez minima

en: Fixed value
sk: Pevná hodnota
