Salesforce Suite (6.x-2.0-alpha9) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Node ID
ca: ID del node

en: Update
ca: Actualitza

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Manage
ca: Gestiona

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: <none>
ca: Cap

en: Picture
ca: Imatge

en: file
ca: fitxer

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Conditions
ca: Condicions

en: configure
ca: configura

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Caching
ca: Emmagatzemament en memòria cau

en: Phone
ca: Telèfon

en: Minimum cache lifetime
ca: Mínim de permanència en memòria cau

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Clone
ca: Clona

en: Operation
ca: Operació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: revert
ca: reverteix

en: Province
ca: Província

en: Automatic
ca: Automàtic

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ca: Error de càrrega del fitxer. No s'ha pogut moure el fitxer carregat.

en: CCK fields
ca: Camps de CCK

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç

en: Organization
ca: Organització

en: clone
ca: clona

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Importing
ca: Important

en: Add a field
ca: Afegeix un camp

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar perquè és més gran de %maxsize, el màxim permès per a les càrregues.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar perquè la càrrega no s'ha completat.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ca: El fitxer %file no s'ha pogut desar a causa d'un error desconegut.

en: Queue ID
ca: ID de la cua

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Read-only
ca: Només lectura

en: Last access timestamp
ca: Marca horària de l'últim accés

en: Last login timestamp
ca: Marca horària de l'últim inici de sessió

en: Extra Options
ca: Opcions extra

en: Fixed value
ca: Valor fix
