Salesforce Suite (6.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (79 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: <none>
hu: < nincs >

en: Picture
hu: Kép

en: file
hu: fájl

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Create
hu: Létrehozás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Field name
hu: Mező neve

en: Conditions
hu: Feltételek

en: configure
hu: beállít

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Caching
hu: Gyorsítótárazás

en: Phone
hu: Telefon

en: Minimum cache lifetime
hu: Minimális gyorsítótár élettartam

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Clone
hu: Klónozás

en: Operation
hu: Művelet

en: Notifications
hu: Értesítések

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Street
hu: Utca

en: Additional
hu: Továbbiak

en: City
hu: Város

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Account status
hu: Fiók állapota

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Import failed.
hu: A betöltés sikertelen.

en: No limit
hu: Nincs korlát

en: revert
hu: visszaállítás

en: Cron
hu: Időzítő

en: Province
hu: Tartomány

en: Automatic
hu: Automatikus

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hu: Fájlfeltöltési hiba. A feltöltött fájl nem mozgatható.

en: CCK fields
hu: CCK mezők

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Organization
hu: Szervezet

en: User integration
hu: Felhasználók integrálása

en: clone
hu: klónozás

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Importing
hu: Importálás

en: None available
hu: Egyik sem érhető el

en: export
hu: exportálás

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
hu: „%file” nem menthető el, mert az engedélyezettnél (%maxsize) nagyobb méretű.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
hu: „%file” nem menthető el, mert a feltöltés nem volt teljes.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hu: „%file” fájl ismeretlen hiba miatt nem menthető.

en: Created timestamp
hu: Létrehozás időbélyege

en: Profile fields
hu: Profilmezők

en: Author's user ID
hu: A szerző felhasználói azonosítója

en: No minimum
hu: Nincs alsó korlát

en: override
hu: felülír

en: Read-only
hu: Csak olvasható

en: Raw data
hu: Nyers adat

en: Last access timestamp
hu: Utolsó hozzáférés időbélyege

en: Last login timestamp
hu: Utolsó bejelentkezés időbélyege

en: Fixed value
hu: Rögzített érték
