Sampler API (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Comments
az: Şərhlər

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Module
az: Modul

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər
