Sampler API (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Module
lt: Modulis

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Users
lt: Nariai

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Metric
lt: Metrinė
