Scald: Media Management made easy (6.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: search
ne: खोज

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू
