Search and Replace Scanner (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
