Schedule (6.x-0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: On
ar: في

en: Date
ar: التاريخ

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Send
ar: أرسل

en: Subscribed
ar: مشترك
