Schedule (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Send
te: పంపించు

en: Month(s)
te: నెల(లు)

en: Every
te: ప్రతీ
