Scrollable Content (6.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: History
ar: الأرشيف

en: Theme
ar: حلة

en: Vertical
ar: عمودي

en: Items
ar: أخبار

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية
