Scrollable Content (6.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: History
lt: Istorija

en: Theme
lt: Tema

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Items
lt: Elementai

en: Interval
lt: Intervalas

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas
