Search configuration (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Categories
ro: Categorii

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Node types
ro: Tipuri de noduri

en: Containing any of the words
ro: Care conţine oricare din cuvintele

en: Containing the phrase
ro: Conţinând fraza

en: Containing none of the words
ro: Care nu conţine nici unul din cuvintele

en: Only in the category(s)
ro: numai în categoria/categoriile

en: Only of the type(s)
ro: Numai de tip(uri)
