Search configuration (6.x-1.6) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Containing any of the words
ar: تحتوي على أي من الكلمات

en: Containing the phrase
ar: تحتوي على العبارة

en: Containing none of the words
ar: لا تحتوي على الكلمات

en: Only in the category(s)
ar: فقط في تصنيف

en: Only of the type(s)
ar: فقط من النوع
