Search Log (6.x-1.01) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Modules
ar: الوحدات

en: Total
ar: المجموع

en: All
ar: الكل

en: Module
ar: الوحدة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Clear
ar: مسح

en: Result
ar: نتيجة

en: Today
ar: اليوم

en: Failed
ar: فشل

en: This month
ar: هذا الشهر

en: This year
ar: هذه السنة
