Security Review (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Error
lt: Klaida

en: OK
lt: Gerai

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Input formats
lt: Įvesties formatai

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: anonymous user
lt: anonimas

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Text formats
lt: Teksto formatai
