Select (or other) (6.x-1.5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Other
ru: Другое

en: Select
ru: Выбрать

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Checkboxes
ru: Блоки флажков

en: Option 1
ru: Вариант 1

en: Option 2
ru: Вариант 2

en: Option 3
ru: Вариант 3
