Select (or other) (6.x-2.9) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Save
ar: حفظ

en: N/A
ar: غير موجود

en: Code
ar: الكود

en: Other
ar: آخر

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
ar: %name: لا يمكن لهذا الحقل أن يحتوي أكثر من @count قيمة.

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: - Select a value -
ar: - اختر قيمة -
