Select (or other) (6.x-2.14) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: - None -
az: - heç nə -

en: Save
az: Saxla

en: N/A
az: Yox

en: Other
az: Digər

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
az: %name: bu sahədə @count dəyərlərindən artıq ola bilməz.
