Send (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: view
he: צפיה

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Teaser
he: תקציר

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Total
he: סך הכל

en: Mail
he: מייל

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Recipients
he: נמענים

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Hostname
he: שם שרת

en: active
he: פעיל

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: User name
he: שם משתמש

en: Full node
he: פריט תוכן מלא

en: @type settings
he: הגדרות @type

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Filter format
he: פורמט פילטר
