Send (6.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: To
ne: लाई

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: active
ne: सक्रिय

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण
