Sentry Nodeinfo (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Name
ar: الاسم

en: Total
ar: المجموع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Entity
ar: الكيان
