Service links (6.x-2.3-beta1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: New window
ne: नयाँ विन्डोमा

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Show
ne: देखाउनुहोस्
