Service links (6.x-2.3-beta1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Small
az: Balaca

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Never
az: Heç vaxt

en: Inline
az: Xətdə

en: Locale
az: Yerli

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Medium
az: Orta

en: Counter
az: Sayğac

en: Button
az: Düymə

en: Show
az: Göstər

en: Style
az: Stil

en: Standard
az: Standart

en: Displays
az: Göstərir

en: Callback function
az: Geri çağırış funksiyası
