Service links (6.x-2.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Action
sr: Акција

en: Size
sr: Величина

en: Weight
sr: Тежина

en: Text
sr: Текст
