Services (6.x-0.15) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: content
lt: turinys

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: List
lt: Sąrašas

en: optional
lt: pasirinktinis

en: required
lt: būtinas

en: view
lt: peržiūrėti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: API Key
lt: API raktas

en: Domain
lt: Domenas

en: General
lt: Bendras

en: Security
lt: Saugumas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Browse
lt: Naršyti

en: Key
lt: Raktas

en: menu
lt: meniu

en: Result
lt: Rezultatas

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: Search returned no results.
lt: Nieko nerasta.
