Services (6.x-0.15) - en to ro translation catalogue (37 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: user
ro: utilizator

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: content
ro: conţinut

en: Wrong username or password.
ro: Numele de utilizator sau parola sunt eronate.

en: List
ro: Listă

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Required
ro: Necesar

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Domain
ro: Domeniu

en: Arguments
ro: Argumente

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Key
ro: Cheie

en: menu
ro: meniu

en: Result
ro: Rezultat

en: Services
ro: Servicii

en: Keys
ro: Chei

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: Call method
ro: Cheamă metoda

en: No API keys created.
ro: Nu au fost create cheile API.

en: Application title
ro: Titlul aplicaţiei

en: The title of the application or website using the service.
ro: Titlul acestei aplicaţii sau sit foloseşte acest serviciu.

en: Save key
ro: Salveaza cheie

en: Create key
ro: Crează cheie

en: Use sessid
ro: Foloseşte sessid

en: When enabled, all method calls must include a valid sessid. Only disable this setting if the application will user browser-based cookies.
ro: Daca opţiunea este activată, toate metodele trebuie să includă un sessid valid. Trebuie dezactivat doar dacă aplicaţia foloseşte cookies din navigator.

en: Invalid sessid.
ro: Sessid invalidă

en: The value to set.
ro: Valoarea de setat
