Services (6.x-0.15) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Title
nl: Titel

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: content
nl: inhoud

en: Wrong username or password.
nl: Verkeerde gebruikersnaam of wachtwoord.

en: List
nl: Lijst

en: optional
nl: optioneel

en: required
nl: verplicht

en: view
nl: weergeven

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Domain
nl: Domein

en: General
nl: Algemeen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Session closed for %name.
nl: Sessie gesloten voor %name.

en: Browse
nl: Bladeren

en: Key
nl: Sleutel

en: Result
nl: Resultaat

en: Services
nl: Diensten

en: Keys
nl: Sleutels

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: Application title
nl: Sollicitatietitel

en: Save key
nl: Sleutel opslaan

en: Are you sure you want to delete the key %key?
nl: Weet u zeker dat u de sleutel %key wilt verwijderen?

en: Edit key
nl: Sleutel bewerken

en: XMLRPC Server
nl: XMLRPC-server

en: Search returned no results.
nl: Zoeken heeft geen resultaat opgeleverd.

en: The name of the module.
nl: De naam van de module.

en: A valid password.
nl: Een geldig wachtwoord.

en: User is not logged in.
nl: Gebruiker is niet ingelogd.
