Services (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Title
sv: Titel

en: user
sv: användare

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Wrong username or password.
sv: Fel användarnamn eller lösenord.

en: List
sv: Lista

en: optional
sv: valfri

en: required
sv: obligatorisk

en: Servers
sv: Servrar

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Domain
sv: Domän

en: General
sv: Allmän

en: Arguments
sv: Argument

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Session closed for %name.
sv: Sessionen avslutad för %name.

en: Browse
sv: Bläddra

en: Key
sv: Nyckel

en: menu
sv: meny

en: Result
sv: Resultat

en: The category to which this message belongs.
sv: Kateregorin som detta meddelande hör till.

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: Authentication
sv: Verifiering

en: User ID.
sv: ID för användare

en: Services
sv: Tjänster

en: Keys
sv: Nycklar

en: Search returned no results.
sv: Sökningen gav inget resultat.

en: A link to associate with the message.
sv: En länk att associera med meddelandet.

en: Authentication module
sv: Modul för autentisering
