Services (6.x-2.1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: user
ur: صارف

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Wrong username or password.
ur: اسمِ رکن یا کلمۂ شناخت غلط ہے۔

en: List
ur: فہرست

en: optional
ur: اختیاری

en: required
ur: ضروری

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
