Services (6.x-2.2) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Wrong username or password.
ar: خطأ في اسم المستخدم أو كلمة المرور.

en: List
ar: لائحة

en: optional
ar: اختياري

en: required
ar: مطلوب

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Format
ar: التنسيق

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Domain
ar: النطاق

en: General
ar: عام

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Session closed for %name.
ar: انتهت جلسة %name.

en: Key
ar: المفتاح

en: menu
ar: قائمة

en: Result
ar: نتيجة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Authentication
ar: المصادقة
