Services (6.x-2.2) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: menu
ne: आज्ञावली

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।
