Services (6.x-2.4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: edit
az: redaktə et
