Services (6.x-3.0-unstable2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: read more
ur: مزید پڑھیں
