Services (6.x-3.0-unstable3) - en to hu translation catalogue (65 entries)

en: Title
hu: Cím

en: user
hu: felhasználó

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Wrong username or password.
hu: Hibás felhasználói név vagy jelszó.

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Export
hu: Exportálás

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Path
hu: Útvonal

en: read more
hu: tovább

en: Create
hu: Létrehozás

en: Your changes have been saved.
hu: A módosítások mentése megtörtént.

en: Session closed for %name.
hu: %name felhasználó kijelentkezett.

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Services - servers
hu: Szolgáltatások – kiszolgálók

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Storage
hu: Tárolás

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Alias
hu: Álnév

en: Save and proceed
hu: Mentés és folytatás

en: Invalid sessid.
hu: Érvénytelen sessid.

en: administer services
hu: szolgáltatások adminisztrációja

en: XMLRPC Server
hu: XML-RPC-kiszolgáló

en: Provides an XMLRPC server.
hu: XML-RPC kiszolgálót biztosít.

en: Already logged in as !user.
hu: !user felhasználóval már megtörtént a belépés.

en: User is not logged in.
hu: A felhasználó nincs belépve.

en: Retrieve
hu: Lekérés

en: REST Server
hu: REST-kiszolgáló

en: !name resource
hu: !name erőforrás

en: Required authentication
hu: Szükséges azonosítás

en: Required authorization
hu: Szükséges engedélyeztetés

en: Services - authentication
hu: Szolgáltatások - azonosítás

en: get any binary files
hu: bármely bináris fájl lekérése

en: get own binary files
hu: saját bináris fájlok lekérése

en: In code
hu: Kódban

en: Provides an REST server.
hu: REST-kiszolgálót biztosít.

en: xCal and iCal formats
hu: xCal és iCal formátumok

en: Provides xCal and iCal formatters for the REST server.
hu: xCal és iCal formátumokat biztosítja a REST-kiszolgáló számára

en: Missing required argument !arg
hu: !arg argumentum hiányzik

en: Unsupported request content type !mime
hu: !mime típusú tartalom nem támogatott

en: save file information
hu: fájlinformációk mentése

en: In database
hu: Az adatbázisban

en: -- Select a server
hu: -- Kiszolgáló kiválasztása

en: Add endpoint
hu: Végpont hozzáadása

en: Endpoint name
hu: Végpont neve

en: Endpoint title
hu: Végpont címe

en: Path to endpoint
hu: Útvonal a végponthoz

en: Preprocess function
hu: Előfeldolgozó függvény

en: Postprocess function
hu: Utófeldolgozó függvény

en: Edit endpoint
hu: Végpont szerkesztése

en: Export endpoint
hu: Végpont exportálása

en: Delete endpoint
hu: Végpont törlése

en: Could not find resource @name
hu: @name erőforrás nem található

en: Errors while validating the file
hu: Hiba történt a fájl ellenőrzése közben
