SexyBookmarks (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: All
ne: सबै

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Dutch
ne: डच

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Entertainment
ne: मनोरञ्जन

en: Health
ne: स्वास्थ्य

en: Politics
ne: राजनीति
